artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Czego możecie się spodziewać po dotarciu na ulicę Tęczową we Wrocławiu?

BlackBeard jedyne miejsce w centralnej części Wrocławia, gdzie mężczyźni ( kobiety również) mogą poczuć się jak w prawdziwym męskim niebie. Przestrzeń mieszcząca się przy ul. Tęczowej 57 to męski salon fryzjerski, cocktail bar, kawiarnia i jednocześnie stacjonarny sklep z wybranymi alkoholami, gdzie króluje dobry smak i doborowa atmosfera.


Czego możecie się spodziewać po dotarciu na ulicę Tęczową we Wrocławiu? 

Właśnie tutaj spodziewajcie się wszystkiego! 

Profesjonalne usługi barberskie są zestawieniem wieloletniego doświadczenia zespołu w strzyżeniu, modelowaniu i pielęgnowaniu włosów, indywidualnego podejścia do każdej brody oraz fundamentalnego klimatu stworzonego przez właściciela i zespół pracowników. Niewątpliwie drogi niejednego Pana krzyżowały się, przy tym zabytkowym budynku, w który przed wojną mieściła się fabryka, wielokrotnie, ze względu na mistrzów brzytwy oraz półki pełne ekskluzywnych trunków, którymi można się tutaj delektować. BlackBeard to nie tylko lokal, w którym barberzy strzyżą z sercem, to istotny punkt, w którym, skosztujesz wybornych alkoholi z całego świata. 

Do salonu sprowadzane są najlepsze roczniki alkoholi, wiele marek w limitowanych edycjach. Jedną z wielu możliwości jakie może zaoferować salon BlackBeard jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna alkoholi premium, a w swoim alkoholowym menu dysponują rumem, ale znajdziecie tam także whisky, bourbony, giny, wódki, piwa, szampana czy wina. Rozmaitość w smakach została połączona z intencją twórczą, dlatego powstał bar, w którym możecie napić się przepysznych drinków i koktajli.

O fryzurach przeczytasz również na blogu barberskim BlackBeard: https://blackbeard.com.pl/fryzura-fade-czyli-od-zolnierza-do-ekstrawagancji/

Nie martwcie się, jeśli jesteście rannymi ptaszkami, którzy lubią napić się kawy o poranku, to jak najbardziej  BlackBeard to miejsce, gdzie filiżanka aromatycznej kawy smakuje znakomicie. Swój kawałek kąta znajdą tutaj osoby, które w alkoholach gustować nie muszą, ponieważ w menu znajdziecie również napoje bezalkoholowe. 

BlackBeard to bez wątpienia idealne miejsce na spotkania nie tylko na fotelu barbera, ale przy wielkim dębowym stole w towarzystwie najlepszych przyjaciół.

Organizowane spotkania towarzyskie, na które macie szansę zaprosić znajomych i cieszyć się wyjątkowym wieczorem urodzinowym lub po prostu weekendowym wyjściem, a przy tym smakując najlepszych butelek świata. 

Na liście realizowanych pomysłów w BlackBeard są również degustacje, stało się to już standardem w tym lokalu, a goście odwiedzający to miejsce nie przychodzą tam tylko na przystrzyżenie brody czy obcięcie włosów. Aranżowane wieczorów degustatorskich cieszy się pozytywnym odbiorem wśród klientów. Możecie w ten sposób poznać historię i smak wielu ciekawych marek. 

https://blackbeard.com.pl/NAWIGACJA

Tagi

related Posts