artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Cambridge Audio - sprzęt dla prawdziwych muzycznych fanów

Zasmakuj w czystym brzmieniu, zatrać się w dźwiękowych niuansach i odkryj nową stronę ulubionych utworów. Poznaj produkty marki Cambridge Audio.

Marka Cambridge Audio - z miłości do muzyki

Liczne produkty wychodzące spod skrzydeł Cambridge Audio to oferta dla wszystkich wrażliwych na dźwięk. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 50 lat, dzięki czemu obecnie jest rozpoznawalna w całej Europie, a także poza nią. Celem, który jej przyświeca, jest dążenie do doskonałości w odtwarzaniu dźwięku. Bardzo istotną rolę odgrywa tu innowacyjność i regularne testowanie innowacyjnych rozwiązań. Do sklepów wciąż trafiają coraz to nowe urządzenia z logo tej marki, zdobywając zaufanie kolejnych klientów. Obecnie można śmiało powiedzieć, że Cambridge Audio jest liderem na Brytyjskim rynku sprzętu Hi-Fi.

Oferta Cambridge Audio - poznaj sprzęt, który Cię nie zawiedzie

Masz wysokie wymagania? Oczekujesz czystego dźwięku, pozwalającego nie tylko słuchać muzykę, ale przeżywać ją, czuć i delektować się nią za pośrednictwem każdej komórki ciała? Zaopatrz się w najwyższej jakości urządzenia marki Cambridge Audio, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdź ofertę dostępną na https://avstore.pl/producent/cambridge-audio. Wśród urządzeń szczególnie godnych uwagi znajdują się:

  • Subwoofery aktywne

Audio Minx X201 - klasa sama w sobie. Produkt wysoce estetyczny, dzięki czemu z powodzeniem może stanąć w salonie jako niezastąpiony element zestawu kina domowego. Pomimo niepozornego wyglądu, sobwoofer gwarantuje wysoką moc, głęboki dźwięk i zwarty bas. Procesor DSP troszczy się o brzmienie, koryguje dźwięk i reguluje zakres dynamiki.

Cambridge Audio SX-120 - 8-calowy przetwornik i wzmacniacz o mocy wyjściowej 70W to fantastyczny sprzęt do rozszerzenia basów podczas słuchania muzyki oraz oglądania filmów akcji. Przełącznik fazy pozwala dostosować dźwięk do akustyki w pomieszczeniu oraz indywidualnych wymagań.

  • Wzmacniacze stereo

Cambridge Audio AXA25 - wzmacniacz stereo, który w dobrej cenie zapewnia 25W mocy na poszczególne kanały. Intuicyjna obsługa i elegancki design każdemu przypadną do gustu. Pozwala na regulację tonów wysokich, balansu, a także basów. Idealny sprzęt dla osób, które kompletują swój pierwszy zestaw audio.

Cambridge Audio CXA81 - wzmacniacz dla zaawansowanych użytkowników. Gwarantuje mocne brzmienie z uwzględnieniem licznych detali. Umożliwia połączenie bezprzewodowe Bluetooth, a elektronika, którą tu znajdziesz oferuje opcje, których nie miały poprzednie modele. Zbalansowane wejścia XLR redukują szumy i zakłócenia, by maksymalnie oczyścić dźwięk.

  • Przedwzmacniacze gramofonowe

Cambridge Audio Solo - sprzęt, który bezbłędnie wydobywa ciepłą barwę dźwięku z płyty gramofonowej. Gałka balansu pozwala wyczyścić brzmienie, a technika montażu SMD niweluje szumy. Całe urządzenie wykonane zostało z wysoką precyzją, przy zastosowaniu solidnych materiałów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że możesz z niego korzystać przez długie lata.

Cambridge Audio CP2 - zastosowana tu wysokiej klasy korekcja RIAA, subsoniczny filtr oraz tranzystory pozwalają odtwarzać brzmienie maksymalnie czyste, płynne, nawet w przypadku starej płyty, której tłoczenia nie są już perfekcyjne. Dodatkowym atutem tego modelu przedwzmacniacza jest niskie zużycie energii elektrycznej.

Produkty Cambridge Audio to szeroki wachlarz urządzeń dla każdego, zarówno amatora, jak i zaawansowanego melomana. Sprawdź ich działanie, a zrozumiesz, na czym polega sukces tej marki.


NAWIGACJA

Jak rozwijać swoją firmę?
Poprzednie

Jak rozwijać swoją firmę?

Shopify Flow
Dalej

Shopify Flow

Tagi

related Posts